Chytré bydlení přináší prvním stovkám majitelů bytů celou řadu výhod

Chytré bydlení přináší celou řadu výhod

08.07.2016

Při rozhodování, jaký nový byt si pořídit, se zohledňuje cena, lokalita, úspora energií, ale i další kritéria. Nezapomenulo se například ani na moderní technologie! Představte si, že svůj domov můžete ovládat jednoduše odkudkoli na světě. Že neutrácíte za zbytečné vytápění v době, když není nikdo doma, a přesto se vrátíte do příjemně teplého prostředí. V letních vedrech zase budete mít vyvětraný byt, ještě než do něho vstoupíte. Díky snadnému ovládání pomocí mobilních telefonů a dalších přístrojů neřídíte na dálku pouze teplotu, ale i některé další funkce, které si lze dopředu zvolit.

Chytré bydlení je jedinečné také v tom, že klade důraz na kvalitu stavebních postupů, prací a materiálů, které se používají. Díky těmto přírodním materiálům konstrukce jednotlivých bytů Chytrého bydlení dobře „dýchají“. Proto je také zajištěna dlouhodobá životnost vašeho bytu a kvalita samotného bydlení.

Při projektování Chytrého bydlení se dává rovněž přednost velkým oknům s trojskly. Ty do jednotlivých bytů přivádí nejen dostatek důležitého světla, ale i vytváří atmosféru plnou pohodlí a pohody, což navíc umocňuje jejich další funkce – akustická neprůzvučnost, která zamezuje případnému hluku z okolí. Okno zároveň slouží jako efektivní tepelněizolační prvek. Vhodnému nakládání s energiemi pomáhají rovněž vhodné dispozice bytů a udržování efektivních poměrů obydlených ploch a společných prostor. Bytové domy Chytrého bydlení nemají proto například příliš dlouhé společné chodby a další prostory, které všichni dohromady využívají.

Neoddělitelnou součástí nabídky je důraz na vaše bezpečí. Protipožární systémy slouží nejen k varování obyvatel Chytrého bydlení, ale také k přivolávání potřebné pomoci. Standardem jsou pro případ požáru samozřejmě i chráněné únikové cesty, požární stropní čidla nebo požární rolety, které jsou plně v souladu s normami Požárně bezpečnostních řešení staveb.

Bydlení není pouze o tom, jaký máme byt, ale také o tom, kde náš domov leží a jaké je jeho napojení na okolí.
Vlastní domov je dlouhodobá investice, která se však vyplatí. A Chytré bydlení nabízí výhodné řešení!

Zdroj: www.bydleni.cz

Kontakty

BAUART s.r.o.

IČO: 241 91 272
DIČ: CZ24191272

Ul. Nákupní 1127, budova E,
25242 Jesenice, Praha-západ

Tel.: +420 246 083 230
GSM: +420 774 870 039

info@bauart.cz
sp@bauart.cz