Fotovoltaika pro průmyslové areály, bytové a rodinné domy

FOTOVOLTAIKA. Řešení na klíč

Řešení na klíč

FOTOVOLTAIKA. Energetická autonomie

Energetická autonomie

FOTOVOLTAIKA. Dotace až 200 000 Kč

Dotace pro Vás

FOTOVOLTAIKA. Úspora energií

Úspora energií

Pomůžeme Vám snížit účty za elektřinu
pomocí fotovoltaických elektráren na klíč.​

Fotovoltaické elektrárny vám zaručí určitou nezávislost na dodavatelích energií. Pomocí fotovoltaické elektrárny snížíte spotřebu energie v domácnosti, zajistíte ohřev vody pro bojler nebo bazén, a dokonce se nemusíte bát náhlého výpadku energie. U realizací větších ploch (jak střechy, tak fasády) fotovoltaických elektráren občas vzniká přebytek energie, který můžete prodat do sítě. To jsou jasné důvody, proč si pořídit fotovoltaickou elektrárnu.

Společnost BAUART, s. r. o., pro vás zajistí energetický posudek, projektovou dokumentaci, podání žádosti včetně vyřízení dotací, nákup materiálu a instalaci. V každé fázi budeme s Vámi v neustálém kontaktu. Vždy budete mít přehled.

Na základě údajů, které jsme schopni zjistit, stejně jako na co se energie teď využívá nebo jaká bude pravděpodobná spotřeba v budoucnosti, Vám navrhneme systém s ohřevem vody, anebo systém s bateriovým úložištěm zároveň s výběrem vhodné kapacity. Podle zjištěné potřeby můžete využít například většinovou nebo částečnou spotřebu energie.

Náš odborný tým Vám rád podrobně vysvětlí princip jednotlivých FV systémů a pomůže vybrat ideální řešení přímo pro Vás!

Rodinné domy​

Fotovoltaika vám vyrábí elektřinu pro domácí spotřebu, případné přebytky akumuluje do bateriového uložiště a ohřevu vody.

Větší úspory můžete dosáhnout připojením tepelného čerpadla.

V rámci dotací máte nárok na dvě nabíjecí stanice pro elektromobil.

Bytové domy

Fotovoltaický systém může vyrábět elektřinu pro: společné prostory bytových domů, bytové jednotky, ohřev teplé vody a nabíjení elektromobilů.

Panely se dají nainstalovat, jak na střeše, tak na fasádě bytových domů.

Průmyslové areály

Fotovoltaická elektrárna vám může například zajistit: ohřev teplé vody v hygienických místnostech pro zaměstnance, elektřinu v kancelářích, nabíjecí stanice pro elektromobily, a dokonce energii k technologickým účelům spojeným s ohřevem vody.

Naši partneři

Kontakty

BAUART s.r.o.

IČO: 241 91 272
DIČ: CZ24191272

Adresa
Ul. Nákupní 1127, budova E,
25242 Jesenice, Praha-západ

Telefon
GSM:  +420 773 276 661
           +420 776 325 027

E-mail
info@bauart.cz
ap@bauart.cz

Kontaktní formulář