Váš sen o bydlení proměníme v realitu

Vážení zákazníci, s radostí Vás vítáme na našich stránkách.

Kolektiv naší společnosti se začal formovat již v roce 1999. Začínali jsme opravami a rekonstrukcemi bytů a nebytových prostor. Po zkušenostech získaných praxí a stále rostoucím zájmem o naší kvalitní přesto cenově zajímavou a rychlou práci, jsme v r.2005 přešli na výstavbu rodinných domů na klíč (CTD-BAU s r.o.)

V roce 2011 byla inženýrsko-stavební část doplněna týmem projektantů a designerů a oddělena do nové firmy BAUART s r.o., která dnes poskytuje svým zákazníkům komplet projektově-designerských a stavebních služeb:

  • Pomoc při výběru, získání a vyřízení stavebních pozemků
  • Typové a individuální projektování
  • Designové projekty bytů, domů a komerčních objektů, 3D vizualizace
  • Zajištění souhlasů a dokladů nezbytných pro získání stavebního povolení
  • Kompletní stavba na klíč libovolných objektů občanské vybavenosti
  • Celkové rekonstrukce bytů, obytných domů a komerčních objektů
  • Zajištění kolaudace objektu a zápisu do katastru nemovitostí ČR
  • Terénní práce
  • Design interiérů a poskytnutí veškeré pomoci při výběru, dekorování a kompletaci interiéru
  • Působíme na území: Hlavní město Praha, Praha-východ, Praha-západ.

Kancelář společnosti BAUART s.r.o.

Kancelář společnosti BAUART s.r.o.

Celkový počet námi provedených staveb a rekonstrukcí za téměř 20 let našeho působení v oboru je mnohonásobný. Odvádíme maximálně kvalitní práci u zakázek menšího rozsahu stejně jako u naší hlavní specializace, kterou jsou objekty elitní třídy, kde se spolu se souborem tradičních stavebních prací montují např. multifunkční systémy klimatizace, ventilace a rekuperace vzduchu, chlazené podhledy, současné ekonomické systémy výroby elektřiny (tepelná čerpadla, sluneční baterie). Stavěli jsme bazény a SPA zóny, instalovali současné systémy domácí automatizace (chytrý dům). Prováděli jsme složité obkladačské, štukatérské a malířské práce.

Při výstavbě takových objektů se práce zúčastní více než 40 oborů s více než 100 odborníky. Jejich organizací, koordinací a kontrolou se musí zabývat firma s velkými praxí osvědčenými zkušenostmi.

Zárukou této profesionality je také jednatel firmy diplomovaný stavební inženýr s osvědčením o autorizaci, který osobně dohlíží na průběh stavby od projektu až po předání majiteli.

Jsme hrdi, že v našich řadách máme dlouhodobě osvědčené, zkušené, vysoce řemeslně zručné a výkonné odborníky všech profesí,pravidelně se vzdělávající v nových trendech, moderních postupech a materiálech. Všechny potřebné práce umíme zajistit svými pracovníky bez nutnosti zprostředkování lidí „z venku“ což zmenšuje cenu díla pro zákazníka.

Další naší nespornou předností je flexibilita a RYCHLOST. Umíme pracovat ve dvou směnách od 6.00-22.00 hod.denně vč. víkendů a to BEZ PŘÍPLATKU. Doba výstavby se tak podstatně zkrátí a Váš domov jen roste před očima.

JSME PROFESIONÁLNÍ, RYCHLÍ, KVALITNÍ A PŘITOM CENOVĚ DOSTUPNÍ... POTŘEBUJETE VÍC?

Pamatujte na to při výběru svého dodavatele, jinak na Vašem objektu za Vaše peníze bude někomu nezkušenému dovoleno se vymlouvat na „těžké začátky“!

Samozřejmě výběr správné a kvalitní stavební firmy je pro Vás nejsložitější otázka.

Zkusme začít řešit tento problém společně. Rádi Vám poskytneme kvalitní součinnost a jsme si jisti, že se rozhodnete pro BAUART s r.o. profesionální firmu se silnou a stabilní pozicí ve světě stavebnictví.

Kontakty

BAUART s.r.o.

IČO: 241 91 272
DIČ: CZ24191272

Ul. Nákupní 1127, budova E,
25242 Jesenice, Praha-západ

Tel.: +420 246 083 230
GSM: +420 774 870 039

info@bauart.cz
sp@bauart.cz