Previous
Next

Pozemní stavby

Hlavním předmětem naší činnosti je provádění pozemních staveb, jejich změn a odstraňování. V rámci této činnosti společnost BAUART, s.r.o., nabízí novostavby a revitalizace/přestavby obytných domů, administrativních budov a průmyslových objektů.

Flexibilitu naší společnosti BAUART dokládá široká škála projektů, které jsme realizovali jako generální dodavatelé nebo dodavatelé, ale můžeme poskytovat i dílčí části. Jako důvěryhodný partner stavíme na solidních podmínkách spolupráce s veškerými investorskými skupinami, ať už budují vlastní bydlení, nebo jsou zadavateli veřejných zakázek, průmyslových objektů či provozovateli obchodních center. Naši zadavatelé oceňují nejen ekonomickou stabilitu, ale i spolehlivost, o kterou se vždy snažíme.

Při provádění velkých a specifických zakázek, na kterých spolupracujeme s osvědčenými dodavateli, jsme plně konkurence schopni zaručit vysokou kvalitu námi odvedené práce, a to díky zkušenostem a odbornosti našich pracovníků.

Také se specializujeme na provádění náročných prací v těžkých podmínkách, jako podchycení, prohloubení a zesílení základů, kompletní výměna nosných skeletových konstrukci a stávajících stropů historických, průmyslových a administrativních budov.

V každém případě je naším cílem, abychom předali zákazníkovi hotové dílo na klíč a aby ho mohl bezstarostně užívat. Jsme také schopni zajistit podle přání stavební povolení i prováděcí a projektovou dokumentaci. Zajistíme i kolaudaci nebo připravíme vše pro úspěšnou certifikaci budovy.

Speciální obory naší činnosti

Také naší specializací je provádění náročných prací v těžkých podmínkách, jako podchycení, prohloubení a zesílení základů, kompletní výměna nosných skeletových konstrukci a stávajících stropů historických, průmyslových a administrativních budov.

Proč nás vybralo už 312 zákazníků

Dlouhodobá praxe

17 letá reputace poctivého dodavatele

Odborná vzdělání

Profesionální tým stavebních inženýrů a odborníků

Ceny materiálů

Transparentní zajímavé ceny

Kvalita

Nadstandardní kvalita a přesnost

Technologie

Moderní technologie zvyšující komfort bydlení

Garance

Garance pevného termínu dokončení stavby -100%
Záruka na provedené práce 36 až 120 měsíců

Kontakty

BAUART s.r.o.

IČO: 241 91 272
DIČ: CZ24191272

Adresa
Ul. Nákupní 1127, budova E,
25242 Jesenice, Praha-západ

Telefon
GSM:  +420 773 276 661
           +420 776 325 027

E-mail
info@bauart.cz
sp@bauart.cz

Kontaktní formulář