Individuální projekty rodinných domů

V případě, jestli se Vám nepovedlo vybrat svoji variantu z velkého počtu nabídnutých typových projektů, jestli jste připraveni doplatit za své vidění architektury a stylu, bude pro Vás vyhotoven individuální projekt. Cena individuálního projektu činí 125 000 – 250 000 Kč. Cenu projektu ovlivňuje plocha domu, počet objednaných variant koncepcí a stylů projektu, "nasycenost" domu doplňkovými a moderními technologiemi (klimatizace nebo rekuperace vzduchu, získávání elektrické energie tepelnými čerpadly nebo slunečními bateriemi, bazén, SPA zóna, ochlazované podhledy, nejnovější systémy automatizace řízení komfortu - chytrý dům atd.), nutnost většího stupně propracovanosti a detailizace projektu.

Práce na komplexním individuálním projektu vždy začíná od vyhotovení studie

V tomto stádiu se určí stylově-architektonický koncept domu, umístění objektu na pozemku, půdorysy vnitřních místností, jejich funkčnost a vzájemné propojení, konstrukční řešení a metody výstavby, skladba a schémata připojení inženýrských sítí, estetika, geometrie a barevná paleta fasád. Výsledkem jsou skicové kresby variant domu, celková situace pozemku s umístěním domu, půdorysy podlaží, řezy, půdorys střechy, fasády a axonometrické pohledy na dům v barvě.

Pouze po Vašem potvrzení studie začíná práce na souboru dokumentů, nezbytných pro získání stavebního povolení - architektonická, konstrukční, statická a technologická část projektu, sběr nezbytných souhlasů a povolení (podrobněji v kapitolách Projekt domu v Česku a Výstavba v Česku). Získání stavebního povolení pochopitelně bereme na sebe.

Jako doplněk Vám můžeme nabídnout designový návrh interiérů místností Vašeho domu a rovněž návrh krajinného designu. V designovém návrhu interiérů Vám naši designéři pomohou zorientovat se v stylových, dekorativních a barevných řešeních, připraví půdorysy rozestavení nábytku, zařízení, montáže podhledů a položení podlahových a stěnových krytin, rozvinutí stěn (podrobněji v kapitole Design interiéru bytů).

Našimi odborníky vypracovaný komplexní návrh krajinného designu umožní završit vytvoření Vašeho harmonického, útulného, funkčního a komfortního obydlí.

Individuální projekty rodinných domů

Individuální projekty rodinných domů

Individuální projekty rodinných domů

Individuální projekty rodinných domů

Kontakty

BAUART s.r.o.

IČO: 241 91 272
DIČ: CZ24191272

Ul. Nákupní 1127, budova E,
25242 Jesenice, Praha-západ

Tel.: +420 246 083 230
GSM: +420 774 870 039

info@bauart.cz
sp@bauart.cz